Izla Beach Hotel
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός |
Το Izla Beach Hotel Isla Mujeres, που διαθέτει 125 δωμάτια, απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τη Φάρμα Χελώνων Tortugranja.
Το ξενοδοχείο απέχει περίπου 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ίσλα Μουχέρες και 3 χλμ. από το Μουσείο Capitán Dulché. Muelle publico de Isla Mujeres βρίσκεται επίσης σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε να βρείτε εύκολα το Πάρκο Punta Sur 6 χλμ. από το Izla Beach.
Οι πελάτες μπορούν επίσης να απολαύσουν ιταλική κουζίνα στο Casa Rolandi, το οποίο βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Dolphin Discovery Isla Mujeres850 μ.
- National park El Garrafón4,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ίσλα Μουχέρες7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- 24ωρη ασφάλεια
- Κλιματισμός σε κοινόχρηστους χώρους
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο με μπουφέ
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κέντρο Spa
- Θαλάσσια σπορ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Σεσουάρ
- Τηλέφωνο απευθείας κλήσεων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Izla Beach Hotel;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Izla Beach Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ίσλα Μουχέρες από τo Izla Beach Hotel;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ίσλα Μουχέρες βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Izla Beach Hotel. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Izla Beach Hotel;
Σε τo Izla Beach Hotel μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Izla Beach Hotel;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Izla Beach Hotel αποτελεί 233$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.